ZorgTeam Costa Brava nodigt je graag uit voor de jaarlijkse EHBO-cursus die zal plaatsvinden in het prachtige Van Der Valk Hotel Barcarola in Sant Feliu de Guíxols. De cursus is ontworpen om kennis en vaardigheden op het gebied van eerste hulp te vergroten, waardoor je adequaat kunt reageren in noodgevallen.
Datum en locatie:
Data: 1 cursus, verdeeld over 2 middagen:
8 april (14:00h – 17:00h)
11 april (14:00h – 17:00h)
Tijden: 2 middagen van 3 uur elk
Locatie: Van Der Valk Hotel Barcarola, Sant Feliu de Guíxols
Cursusdetails:
Taal: Nederlands
Inclusief naslagwerk
Praktische training en theoretische kennisoverdracht
De cursus biedt een grondige behandeling van verschillende EHBO-technieken en situaties, waardoor je zelfverzekerd kunt handelen wanneer het er echt toe doet. We streven ernaar om een veilige en interactieve leeromgeving te creëren, aangepast aan de behoeften van de deelnemers.
Naderhand is er gelegenheid om wat na te kletsen onder het genot van een tapaatje en een drankje (inbegrepen).
Kosten en inschrijving:
Normale prijs: 85 euro
Speciale aanbieding: Schrijf je in vóór 1 maart en betaal slechts 75 euro
Mis deze kans niet om je EHBO-vaardigheden aan te scherpen en bij te dragen aan een veiligere omgeving voor iedereen. Voor inschrijvingen en verdere details, vul het contactformulier op onze website in.
Bij meer dan 15 deelnemers, volgt er een 2e gelegenheid om de reanimatiecursus te volgen.
We kijken ernaar uit om samen met jullie een leerzame en boeiende EHBO-cursus te beleven in het Sant Feliu de Guíxols.